Термопрокладка Gelid Solutions GP-Ultimate Thermal Pad 120x120x3 mm (TP-GP04-S-E)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 120 мм |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴



