Передові інженерні рішення
Фахівці MSI мають величезний досвід розробки високопродуктивних материнських плат. Вони відбирають найкращі схеми та компоненти, щоб створювати пристрої, здатні надійно працювати навіть у найекстремальніших умовах.
Покращена продуктивність
Високопродуктивні материнські плати MSI мають передову функціональність і технології, які будуть корисними для будь-якого користувача, будь то геймер, професіонал або комп'ютерний ентузіаст.
Екстремальне тестування стабільності та сумісності
Компанія MSI проводить тестування модулів пам'яті найбільш популярних марок, включаючи Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill та багато інших, щоб забезпечити їх максимальну сумісність зі своїми продуктами та покращити потенціал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 236 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Зовнішні порти | 1 x VGA;2 x USB 3.2 Gen 1;1 x RJ45;4 x USB 2.0;1 x PS/2;1 x HDMI;3 x Audio |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz;2400 MHz;2666 MHz;2800 MHz;2933 MHz;3000 MHz;3200 MHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 030 ₴





