Gigabyte Z790 GAMING X – материнська плата форм-фактора ATX. Оснащена сокетом 1700, підтримує швидкісну пам'ять та має широкий набір інтерфейсів. Дозволяє встановлювати 128 ГБ оперативної пам'яті, використовуючи 4 слоти для планок. Призначена для процесорів Intel і поєднує їх із функціями, готовими до ігор, і перевіреною довговічністю.
З огляду на швидкі зміни технологій, GIGABYTE завжди стежить за останніми тенденціями та надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені оновленим рішенням живлення, новітніми стандартами зберігання даних і відмінними можливостями підключення, щоб забезпечити оптимізовану продуктивність для ігор.
Незрівнянна продуктивність материнських плат GIGABYTE гарантується інноваційним і оптимізованим тепловим дизайном для забезпечення найкращої стабільності ЦП, чіпсета, твердотільного накопичувача та низьких температур при повному навантаженні додатків і продуктивності в іграх.
Незалежно від того, редагуєте ви сотні зразків аудіо, працюєте з відео 4K або виконуєте багатозадачність, DDR5 задовольнить вашу ненаситну потребу у швидкості.
Удосконалене рішення GIGABYTE для охолодження також забезпечує ідеальний естетичний дизайн радіатора, щоб підтримувати оптимальну температуру вашого ПК, запобігаючи несподіваним збоям системи під час творчого процесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 4 шт. |
| M.2 ver | 4 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Три;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x M.2 22110;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel Z790 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16;1 x PCI-E 5.0 x16;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 11 648 ₴






