Материнська плата Asus TUF Gaming A520M-Plus II формату Micro-ATX. Оптимізація системних параметрів в один клацання. Інтерфейс UEFI BIOS На відміну від традиційних BIOS-систем ASUS UEFI BIOS має графічний інтерфейс з підтримкою миші. Він має режими для новачків та ентузіастів.
Режим EZ Mode
- Зручне налаштування вентиляторів: гнучке керування вентиляторами системи охолодження
- EZ XMP: швидко залучіть профілі XMP для розгону пам'яті
- Інформація про SATA: відображає дані про порти SATA та підключені до них пристрої
- Налаштування часу: легко задати системний час і дату за допомогою однієї лише миші
Режим Advanced
- Останні зміни: відстежуйте історію всіх змін у налаштуваннях та зберігайте профілі на USB-накопичувачі
- Перейменування портів SATA: для швидкої ідентифікації пристроїв, що підключаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887/897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD A520 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 582 ₴






