Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM2+, 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, 1700, 2011-3, 1156, 2011, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 92 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 2000 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 22.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає, 5 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 618 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.2 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.9 CFM |
| Покращення втулкової системи | SSO2-Bearing |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 22.8 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Сокет | 1150;1151;1155;1700;2011-3;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;FM1;FM2;FM2+;1156;2011 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.1 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.28 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 157 ₴





