SeaSonic Electronics Co., Ltd невпинно були зосереджені на дослідженнях, розробці і виробництві високоякісних джерел живлення.
Протягом останніх десятиліть SeaSonic завоював репутацію лідера інновацій, який впроваджує найсучасніші технології на виробництві блоків живлення.
Місією Seasonic, як і раніше, є створення актуальних професійних рішень, які відповідають поточним потребам ІТ-індустрії, продовжуючи, при цьому, розробку гнучких рішень для роздрібного сегмента ринку.
Seasonic постійно прагне до максимально повного задоволення потреб замовників.
Блоки живлення Seasonic 300W (SSP-300TBS) марки Seasonic під стандарт корпусів TFX оснащуються активною системою корекції реактивної потужності, мають неймовірно високу ефективність перетворення і відрізняються відмінною надійністю, що дозволяє назвати їх ідеальним вибором як для індустріального застосування, так і для домашніх користувачів.
Ці джерела живлення мають вбудований фільтр електромагнітних перешкод і вони захищені від перенапруги, перевантаження по потужності і короткого замикання.
Цей пристрій також відмінно підходить для використання з широким спектром обладнання – телекомунікаційного, мережевого, тестового, вимірювального і так далі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | TFX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 17A |
| Потужність блока живлення | 300 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputСurrent +12V2 | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 140 x 85 x 65 мм |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
- Ціна: 1 673 ₴

