Класичні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 400 Вт, Додатково - Back 1x12 см, Side 1x12 см, GPU - до 280 мм, CPU - 160 мм, 180 x 320 x 410 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова модель VINGA | CS110B |
| Встановлення довгих відеокарт | до 280 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Коннектори/роз'єми | 2 x PATA;2 x SATA;24 pin;4 pin |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,45 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Side 1x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 180 x 320 x 410 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴










