Серія - Ultrastar DC SN640, 1.92 TB, 3D TLC, U.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 3280 Mb/s, Швидкість запису - 2180 Mb/s, 100.45 x 69.85 x 7 мм, 95 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для сервера |
| Об'єм накопичувача | 1920 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3280 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2180 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові;швидкі |
| Серія | Ultrastar DC SN640 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Вага | 95 г |
| Товщина | 7 мм |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 737 ₴

