Сумка для ноутбука RivaCase 13.3 "(8221 (Black)) з поліестеру стане незамінним помічником в перенесенні Вашого ноутбука. Основне внутрішнє відділення допоможе розмістити документи А4, зарядний пристрій і різні аксесуари, а додаткове відділення на" блискавці "- гаманець або паспорт. Два додаткових зовнішніх відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні аксесуари, планшетний PC. Також передбачено переднє відділення з кишенею для мобільного телефону, авторучок або аксесуарів для ноутбука.
Подвійна "блискавка" забезпечує легкий доступ до пристрою, зручні ручки призначені для транспортування сумки в руках, а регульований, знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою дозволить носити її на плечі. Сумка є відмінним вибором для модних і стильних людей, які цінують зручність, зносостійкість і строгий стиль у виборі додаткових коштів для транспортування пристрою. Компактність, зручність і функціональність - саме цими словами можна охарактеризувати дану модель сумки для ноутбуків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 240 мм |
| Ширина основного відділення | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53 кг |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 350х265х65 мм |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴

