Defender 15.6 "Ascetic (26019) - це високоякісна нейлонова сумка, яка виготовляється з високоміцного нейлону і призначена для складних похідних умов.
Нейлон високої щільності забезпечує відмінний захист Вашого ноутбука і мобільних аксесуарів. Оббивка основного відсіку допомагає захистити апаратуру від ушкоджень, пов'язаних з їздою по дорогах.
Через верх легко укладати і виймати ноутбук, вставляти візитні картки, гаманець та мобільний телефон у відділення, забезпечені застібками `блискавка`.
Сумка Defender 15.6 "Ascetic (26019) призначена для ноутбуків з розміром екрану до 15.6 дюйма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 290 мм |
| Ширина основного відділення | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴

