Рекомендований розмір ноутбуку - 17.3", Матеріал - поліестер, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 430 мм |
| Ширина основного відділення | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴







