Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EKWB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр | 24 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Різьба | G1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

