Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 92 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 2500RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 33.5 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 44.30 CFM |
| Розмір | 92 х 92 х 15 мм |
| Рівень шуму | 33.5 дБ |
| Споживана потужність | 1.92 Вт |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 3.24 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴





