Джерело безперебійного живлення PowerWalker VI 1000 STL (10121074) призначене для задоволення основних потреб користувача. Це інтерактивне виріб буде захищати вашу навантаження від збоїв харчування та порушень напруги, залишаючись доступним і компактним. Пристрій оснащений USB-портом з підтримкою HID (кабель в комплект не входить), що забезпечує легкий і швидкий зв'язок з будь-якою O/S.
Особливості:
- USB-з'єднання з інтерфейсом користувача (HID) (додаткових драйверів не потрібно)
- Багатоцільова кнопка (один клік, подвійне клацання або утримання для управління різними функціями)
- Оснащений Boost і Buck AVR для стабілізації вихідної напруги
- Екран автоматично переходить в режим сну (ІБП знову наводиться в роботу одним натисканням кнопки)
- Діапазон частот: автоматичне розпізнавання при 50/60 Гц
- Ефективність: 96.8% (в режимі змінного струму)
- без вентилятора
- Температура: від 0 до 40 °C
- Вологість: від 0 до 90%, без конденсації
Вихід:
- Напруга: 230 В змінного струму ± 10%
- Діапазон частот: 50 або 60 Гц +/- 1%
- Час перемикання: типове, 4 мс
- Коефіцієнт вихідної потужності: 0.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 162 до 290 В |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 96 x 138 x 286 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 010 ₴



