Накопичувач SSD M.2 +2242 128GB Transcend (TS128GMTS430S)
Ультракомпактний накопичувач M.2 SSD 430S від Transcend, який використовує інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с і кеш DDR3 DRAM, добре підходить для задоволення високопродуктивних потреб і строгих обмежень за розміром пристроїв малого форм-фактора. За рахунок використання високоякісних мікросхем флеш-пам'яті і вдосконалених алгоритмів роботи прошивки, накопичувачі Transcend MTS430S забезпечують неперевершену надійність зберігання даних.
Основні технічні особливості
Компактний форм-фактор M.2 SATA (42 мм) для ультрапортативних сістемs
Флеш-пам'ять 3D NAND
Кеш DDR3 DRAM
Інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с і технологія кешування SLC забезпечують максимальну швидкість передачі даних
Підтримка технологій RAID і LDPC-кодування (Low-Density Parity Check) гарантують цілісність даних
Повноцінна підтримка режиму сну Device Sleep Mode (DevSleep) дозволяє збільшити тривалість автономної роботи ноутбука за рахунок відключення живлення інтерфейсу SATA під час його простою.
Підтримка команд S.M.A.R.T., TRIM і NCQ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2242 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Серія | 430S |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| TBW | 560 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Габарити | 42 x 22 x 3.58 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Вага | 6 г |
- Ціна: 3 921 ₴



