Яскравий і точний колір
size:13px;text-align:justify">Монітор LG підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Екран діагоналлю 21,45 дюйма з дисплеєм Full HD (1920X1080) забезпечує точне та чітке зображення завдяки надзвичайної точності кольору.
Режим читання
Щоб зменшити втому очей і забезпечити комфорт для очей під час читання документів на моніторі, режим Reader Mode регулює колірну температуру та яскравість, подібно до читання паперової книги.
Flicker Safe
Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння на екрані, що допомагає зменшити навантаження на очі. Забезпечує комфортні умови для роботи протягом тривалого часу.
Простіший інтерфейс користувача
Ви можете налаштувати робочий простір, розділивши дисплей або налаштувавши основні параметри монітора лише кількома клацаннями миші.
AMD FreeSync™
Завдяки технології AMD FreeSync™ геймери можуть відчувати плавний рух у швидких іграх високої роздільної здатності. Це практично зменшує розриви та заїкання екрана.
Динамічна синхронізація дій
Зменште затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, щоб допомогти геймерам ловити критичні моменти в режимі реального часу.
Чорний стабілізатор
Black Stabilizer допомагає геймерам уникати снайперів, що ховаються в найтемніших місцях, і швидко виходити з ситуацій, коли спалах вибухає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75х75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.241 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 3 795 ₴







