Vinga 12025 3-pin — економічний кулер, розроблений спеціально для побудови бюджетних ПК. Основним матеріалом для його виготовлення послужила пластмаса. Діаметр конструкції становить 12 см. Працює дана модель досить тихо: рівень шуму при обертанні не перевищує 23.5 dB. Такого результату вдалося досягти завдяки збалансованому співвідношенню між довжиною лопастей і швидкістю їх обертання, яка становить 1200 обертів за 60 секунд. Пристрій споживає 2.4 Вт електроенергії. При цьому напруга в живленні дорівнює 12 В, а сила струму - 0.2 А.
Таким чином, даний кулер відмінно підходить для установки в великі системні блоки у комплексі з декількома іншими вентиляторами - аналогічними і більшого або меншого діаметру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додатково | ОЕМ |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 23.5 дБ |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Споживаний струм | 0.2 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴






