Ефектний— завдяки яскравому цифровому RGB-освітленню й унікальному квадратному дизайну з індивідуально адресованими світлодіодними RGB-діодами (5 В), цифровий квадратний RGB-вентилятор Prisma є привабливим варіантом освітлення для будь-якої установки. WS2812B-сумісний.
Покращене охолодження — лопаті вентилятора поліпшать ефективність охолодження завдяки своєму унікальному дизайну.
Безшумний — гумові прокладки встановлені на всіх чотирьох кутах вентиляторів, пропонуючи поліпшену продуктивність, як порівняти зі стандартними вентиляторами, менше вібрації, шуму та турбулентності.
Sync Digital RGB — приєднавши цифровий квадратний вентилятор RZZ AZZA Prisma до материнської плати/контролера освітлення, сумісного з адресованими джерелами світла RGB, можна безпосередньо керувати швидкістю освітлення та швидкістю вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 52.3 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 33 мм |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тиск | 1.7 мм H2O;1.72 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 817 ₴




