MSI RTX 3060 Ventus 2X 8G OC – відеокарта останнього покоління, яка побудована на базі графічного ядра із мікроархітектурою Nvidia Ampere.
Мікроархітектура Nvidia Ampere забезпечує неперевершене масштабування та прискорення, можливостям штучного інтелекту відкритися для графіки, а відповідно і для кращого досвіду віртуальних розваг, які коли-небудь бачив світ. Реалістичність, деталізація та енергоефективність відеокарт на основі графіки Nvidia Ampere змушує переосмислити віртуальні розваги.
Пропонує 8 ГБ відеопам'яті GDDR6, а охолоджується двома потужними вентиляторами, завдяки конструкції яких відеокарта легко вписується в будь-яку конструкцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 3060 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 4.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 170 Вт |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота відеопам'яті | 15000 MHz |
| Частота процесора | 1807 MHz |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Інтерфейси | 3 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI 2.0b |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 GB |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри (мм) | 235 x 124 x 42 мм |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 974 ₴





