Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 490 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| TBW | 150 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 490 Mb/s |
| Тип | SSD |
| Вага | 48 г |
| Енергоспоживання | 1.33 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴

