EnerGenie Pro 1500 VA LCD — джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері.
Особливості:
- USB-інтерфейс для керування й індикації
- РК-індикатор статусу
- Захист від коротких замикань
- Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок
- Звукове та візуальне сповіщення про події
- Захист батареї від перезаряджання та глибокого розряджання
Характеристики:
- Тип: лінійно-інтерактивний
- Вхід: 220 В ± 25%, 50 Гц ± 10%
- Вихід: 220 ± 10%, 50 Гц ± 1%
- Час перемикання: не більш як 10 мс
- Резервний час: 8—20 хвилин (залежить від навантаження)
- Батареї: герметичні олив'яно-кислотні 2 x 12 В/8 А·год
- Час заряджання батареї: до 12 годин
- Розʼєми: 3 x C13, 2 х Schuko
- Умови експлуатації: 0 °C~40 °C, вологість — від 10% до 90% відносної вологості без конденсації
- Потужність: 1500 ВА (900 Вт)
- Розміри: 382 x 222 x 124 мм
- Вага виробу: 10.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 8 хв |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 8 AH x 2 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 3 x C13, 2 х Schuko |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 382 x 222 x 124 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 774 ₴



