Джерело безперебійного живлення EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650)
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B650 650VA призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумуляторів при коливанні напруги електромережі в широкому діапазоні.
Особливості EnerGenie 650VA: джерело безперебійного живлення потужністю 650 ВА; автоматичний регулятор напруги (AVR); інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження і коротких замикань; звукове та візуальне сповіщення про події; мікропроцесорне управління зарядом батареї з захистом від пере- і недозаряд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 390 Вт |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 2/0 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 x 280 x 140 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
- Ціна: 2 289 ₴


