Серія - MX500, 500 GB, 3D NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 510 Mb/s, 100 x 69.9 x 7 мм, 80 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 510 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Серія | MX500 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| TBW | 180 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Вага | 80 г |
| Товщина | 7 мм |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 336 ₴


