Серія - BX500, 1 TB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 540 Mb/s, Швидкість запису - 500 Mb/s, 100.45 x 69.85 x 7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 540 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Серія | BX500 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 958 ₴










