2 TB, 5400 об/хв, 128 MB, SATA III, 3,5", P300, 4.14 Вт, 28 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Лінійка (Серія) | P300 |
| Споживча потужність | 4.14 Вт |
| Середній час очікування | 4.17 мс |
| Гарантійний термін | 24 |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Об'єм буфера | 128 MB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 626 ₴


