Серія - S750, 512 GB, 3D NAND, M.2, SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 520 Mb/s, 80 х 22 мм, 5.5 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 357 |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | 3.60 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Серія | S750 |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 823 ₴

