s1700, 4 ядра, 8 потоків, 3.4 GHz, 4.5 GHz, TDP - 60W, 7nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, L2: 5MB, L3: 12MB, Intel UHD Graphics 730, Raptor Lake, підтримка Turbo Boost, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 730 |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 060 ₴

