Це потужний блок живлення для використання в продуктивних ігрових системах. Сумарна потужність даної моделі становить 650 Вт, що дозволяє встановлювати дану модель в системах з декількома графічними адаптерами, що підтверджує офіційна сертифікація для NVIDIA SLI і AMD CrossFire. Для охолодження внутрішніх елементів використовується 120-мм вентилятор. Варто також відзначити модульне підключення додаткових коннекторів.
У сучасних реаліях життя людини тісно пов'язана з комп'ютерами. Для його стабільної роботи необхідний надійний блок живлення, який буде мати високі показники потужності і продуктивності. Особливо це відноситься до ігрових моделей з сильними відеокартами і процесором.
Сьогодні на ринку представлено безліч дешевих китайських виробів, які не зможуть забезпечити плідну роботу ПК. Коефіцієнт корисної дії у таких пристроїв вкрай низький, вони шумлять і часто перегріваються. Тому подібне прилади варто купувати у перевірених виробників, щоб бути впевненими в їхній якості і справності.
Головна відмінність подібних виробів полягає в типах підключення. На ринку представлені різні види пристроїв, які умовно поділяють на модульний і стандартний. Перший варіант дозволяє підключати кабель в разі потреби. Це досить зручна власникам невеликого робочого місця, адже вдасться звільнити його від великої кількості непотрібних проводів. Стандартна модель застосовує в простих і недорогих адаптерах і користується меншою популярністю серед клієнтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 26A |
| OutputСurrent +12V2 | 26A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
- Ціна: 3 576 ₴







