Портативний твердотільний накопичувач Kingston XS2000 забезпечує швидкості USB 3.2 Gen 2x2 для досягнення нового рівня продуктивності в компактному зовнішньому накопичувачі. Завдяки високій швидкості передачі даних (до 2000 МБ/с) XS2000 підвищує продуктивність, не створюючи перешкод для роботи. XS2000 – це високошвидкісний варіант сховища ємністю до 4 ТБ, який дозволяє вивантажувати та редагувати зображення з високою роздільною здатністю, відеофайли формату 8K та документи великого розміру миттєво. Накопичувач спроектований з розрахунком на майбутні вимоги до зберігання даних та спочатку сумісний з більшістю пристроїв. Він підключається за допомогою інтерфейсу USB Type-C, забезпечуючи творцям контенту можливість доступу до своїх даних на будь-якому ПК чи мобільному пристрої. Незалежно від того, чи працюєте ви, відпочиваєте або реалізуєте проект своєї мрії, XS2000, що включає міцний чохол, що знімається і має клас захисту IP55 від води і пилу, стане ідеальним супутником для фотосесій на природі або під час ваших пригод.
Портативність завдяки невеликому розміру
Компактний та легкий форм-фактор для зручного зберігання даних у дорозі.
Продуктивність USB 3.2 Gen 2x2
Найвищі у галузі швидкості читання/запису: до 2000 МБ/с.
Висока швидкість та ємність
До 4 ТБ для підтримки зображень високої роздільної здатності, відеофайлів формату 8K та документів великого розміру.
Довговічність
Протестований на водонепроникність, пиленепроникність і удароміцність з гумовим чохлом, що входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | великого обсягу;швидкі |
| Серія | SXS2000 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип постачання | BOX |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D V-NAND |
| Габарити | 69.5 х 32.5 х 13.5 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 2000 Mb/s |
| Вага | 28.9 г |
- Ціна: 7 146 ₴




