Серія - EX900 Plus, 512 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 3200 Mb/s, Швидкість запису - 2200 Mb/s, 80 x 22 x 2.4 мм, 10 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3200 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2200 Мб/сек |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;швидкі |
| Серія | EX900 Plus |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 200 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 2200 Mb/s |
| Вага | 10 г |
| Наработка на отказ | 1.0 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 971 ₴




