Твердотільний накопичувач Apacer AS2280P4X M.2 PCIe Gen3 x4 — високошвидкісний накопичувач високої ємності, доступний кожному!
Висока швидкість, доступна кожномуТвердотільний накопичувач створений на основі інтерфейсу PCIe Gen3 x4 та флеш-пам'яті 3D. Він відповідає стандарту NVMe 1.3. Фактично, це в 3,5 рази вище за швидкість твердотільних накопичувачів SATA і в 35 разів вище в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Неймовірна швидкість NVMe доступна кожному за привабливою ціною!
Висока ємність та компактний розмірЗавдяки компактному корпусу M.2 2280 (22 х 80 мм) твердотільний накопичувач відрізняється високою універсальністю: він ідеально підходить для ультратонких ноутбуків та міні-ПК. Покупцям пропонується лінійка накопичувачів різної ємності (512 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ) на вирішення широкого спектра завдань: зберігання додатків, документів, фотографій тощо.
Покращена стабільність та надійність завдяки вбудованим технологіям захистуВ AS2280P4X використовується технологія SLC-кешування з використанням удосконаленої багаторівневої кеш-структури для покращення робочих характеристик пристрою та створення високошвидкісних рішень. Вбудована вдосконалена технологія вирівнювання зношування та функції автоматичної корекції помилок збільшують термін служби та підвищують стабільність роботи твердотільного накопичувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 400 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Серія | AS2280P4 |
| Швидкість записування | 1500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 2100 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
- Ціна: 4 274 ₴

