A-Data Legend 710 — SSD накопичувач компактного формфактора M.2. Це сховище даних призначене для високопродуктивних систем, ентузіастів, яким потрібен запас потужності.
Підтримує інтерфейс підключення PCIe 3.0 x4 NVMe. Забезпечує відмінну продуктивність для повсякденної роботи та розваг.
Особливості:
- інтерфейс PCIe Gen3 x4;
- чудова продуктивність читання/запису;
- радіатор для стабільного охолодження;
- підтримка NVMe 1.4;
- 256-бітне шифрування LDPC і AES;
- підтримка буфера пам'яті хоста (HMB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Серія | LEGEND 710 |
| Швидкість зчитування | 2400 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 379 ₴






