
Накопичувач SSD M.2 2280 500GB 980 series Samsung (MZ-V8V500BW)
12 523 ₴
- В наявності
- Код: 00-00036816
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Показники роботи SSD наступного покоління
Звільніть потужність Samsung 980 для комп'ютерних систем наступного покоління.
Переможне поєднання
Розробляючи цей SSD, Samsung прагнули задовольнити потреби затятих геймерів і технічно грамотних користувачів. Пристрій пропонує високу пропускну здатність і швидкість оброблення інформації для складних ігор, графіки, аналізу даних. Він може швидко запускати ігри, щоб ви більше грали та менше чекали.
Ефективний M.2 SSD
980 зроблений у компактному форм-факторі M.2 2280, тому його легко під'єднати до настільних комп'ютерів і ноутбуків для максимальної гнучкості дизайну. Накопичувач підходить для створення високопродуктивних комп'ютерних систем завдяки оптимізованій енергоефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип диска | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Швидкість записування | 2600 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3100 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;швидкі |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 523 ₴






