Серія - P3 Plus, 500 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 4700 Mb/s, Швидкість запису - 1900 Mb/s, 80 х 22 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 4700 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1900 Мб/сек |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Серія | P3 Plus |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 110 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 1900 Mb/s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴




