Контролер HP PCIe, найкраща продуктивність і стабільність
HP EX900 M.2 обладнаний контролером HP з 4 каналами флешпам'яті, які підтримують стандарти PCIe3x4 і NVMe 1.3. Збільшіть продуктивність ігрового ноутбука і високопродуктивного комп'ютера та збільшіть швидкість відгуку.
3D Nand Flash, прорив обмеження простору
HP EX900 M.2 використовує флешпам'ять 3D NAND, що пройшла суворі тести якості HP, пропонуючи кращу компактність зберігання й надійність, як порівняти зі звичайними 2D-флешнакопичувачами, а також покращуючи продуктивність і надійність SSD. EX900 підтримує LDPC ECC, підвищуючи довговічність і надійність SSD, щоб задовольнити очікування працівників із високими вимогами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 100 |
| Вага | 5.5 г |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | 3.47 Вт |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Серія | EX900 |
| Швидкість записування | 1300 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 2100 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴


