Серія - S750, 512 GB, 3D NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 529 Mb/s, Швидкість запису - 490 Mb/s, 100 х 70 х 7 мм, 80 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 80 г |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Серія | S750 |
| Швидкість записування | 490 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 529 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 248 ₴

