Накопичувач SSD 2.5 "480GB Apacer (AP480GAS340G-1) позиціонується як компактне рішення для ігрових стаціонарних ПК і ноутбуків. Apacer AS340 має оригінальний дизайн і високу швидкість роботи.
Apacer Technology Inc. - це самостійна бізнес-одиниця Acer Group, створена головною фірмою в 1997 році. В даний час Apacer Technology Inc. виробляє повний модельний ряд цифрових пристроїв для зберігання інформації будь-якого типу, що б це не було: текстові файли, аудіо- або відеоматеріали, цифрові фото.
Серед продуктів компанії - модулі пам'яті для серверів, ноутбуків, персональних комп'ютерів настільного типу, відповідні комплектуючі. Apacer є розробником mp3 плеєрів, флеш-пам'яті портативного типу, модулів ATA (ADC / ADM), дискових чіпів. Компанії належить авторство в створенні такого продукту, як система DISC STENO. Продукцію Apacer характеризує ефективність і простота в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для сервера |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 280 |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
- Ціна: 3 536 ₴





