Забудьте про жорсткий диск і перенесіть дані на SSD CX400 Gen.2, підвищивши тим самим продуктивність у 10 разів. Крім більш високої швидкості реакції, накопичувач забезпечує більш надійний захист ваших даних. Завдяки тому, що в моделі CX400 gen.2 немає жодної рухомої деталі, вона набагато більш стійка до тряски і ударів, ніж жорсткий диск.
Модель GOODRAM CX400 gen.2 створена на базі флеш-пам'яті, виконаної за технологією 3D TLC. Це забезпечує дуже високу стабільність роботи накопичувача CX400 gen.2 та збільшення довговічності диска під час запису порівняно з традиційними двовимірними накопичувачами попереднього покоління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Польща |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 180 |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Швидкість записування | 480 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 561 ₴




