Відкрийте для себе нову швидкість роботи!
AS340X — це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління й забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с, що дає змогу досягти швидкості читання/запису до 550/520 МБ/с
Чудовий варіант для апгрейду
Високошвидкісний доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе лише кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю потрібну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність і надійність
AS340X має збільшений термін експлуатації, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 140 |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Серія | AS340X |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 2 331 ₴




