Acer SA100 являє собою оптимальне поєднання чудової якості та функціональності. Технологія внутрішнього автоматичного копіювання, дозволяє виробляти автоматичну операцію копіювання з кеш-блоків SLC в TLC всередині NAND, без використання контролера або DDR, який може стимулювати більш високу ефективність за рахунок зниження навантаження з контролера і пам'яті DRAM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 70 x 7 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Білий |
| Серія | SA100 |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357 ₴


