Твердотільний накопичувач Kingston KC600 вирізняється винятковою продуктивністю та повнофункціональною ємністю. Девайс призначений для підвищення працездатності системи. Стартове завантаження, а також відкриття та передача інформації займають мінімальну кількість часу. SSD з апаратним самошифруванням має комплексний пакет безпеки. Продумане рішення для оптимізації ваших пристроїв для роботи, навчання та розваг.
Пристрій під'єднується через SATA 3.0 (6 Гбіт/с) зі зворотною сумісністю з SATA 2.0 (3 Гбіт/с). SSD Kingston KC600 є оптимальним рішенням для модернізації вашого робочого або домашнього девайса з мінімальними витратами часу на встановлення.
Захист даних здійснюється за допомогою фірмових можливостей самошифрування компанії Kingston. Комплексний пакет безпеки включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal 2.0 і eDrive. Зберігайте всі необхідні файли під рукою, не хвилюючись про їх збереження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Габарити | 100.10 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1 м. рік. |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | SKC600 |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 12 588 ₴



