Продуктивний накопичувач, який виконаний у форм-факторі 2.5" дюйми. Виготовлений на базі пам'яті TLC, має оптимізовану конструкцію та отримав підтримку новітніх технологій. Підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу SATA III.
Використовує новітню технологію TLC, яка забезпечує високу щільність елементів пам'яті.
Особливості:
- використання TLC типу пам'яті;
- висока швидкість передачі даних;
- фірмова надійність перевіреного часом бренду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 70 x 7 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | RE100 |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 475 ₴


