500 GB, 5400 об/хв, 8 MB, SATA II, 2,5", Refurbished(вІдновлений), 9 Вт, 19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтерфейс | SATA II |
| Об'єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Рівень шуму | 19 |
| Інше | Refurbished(вІдновлений) |
| Споживча потужність | 9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴

