320 GB, 4200 об/хв, 8 MB, SATA II, 2,5"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейс | SATA II |
| Об'єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Швидкість обертання | 4200 об/хв |
| Споживча потужність | 9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴

