Геймерські, Minitower, Mini - ITX, Слотів розширення - 2, Вентилятори - 2 х 120 мм, Додатково - Front 2x12/14 см, GPU - до 325 мм, CPU - 165 мм, PSU - 300 мм, 210 х 349 х 372 мм, 5.9, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5.9 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 325 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 300 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 349 х 372 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 472 ₴










