Asus TUF GAMING B550M-PLUS - материнська плата із підвищеним рівнем надійності. Створена для встановлення процесорів Ryzen 3. Виготовлена у компактному форм-факторі. Підтримує пам'ять DDR4 типу, швидкісні інтерфейси M.2, USB 3.2 Gen2, фірмову підсвітку Aura Sync RGB. Завдяки комплексу захисних технологій серії TUF плата відрізняється високою стійкістю до пошкоджень, агресивним дизайном та довгим строком експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALCS1200A |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 Socket 3;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16;1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | Ami;UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125B |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 846 ₴





