Тривалий. Стабільний. Надійний.
Материнська плата TUF Gaming спеціально розроблена та протестована для того, щоб вижити в умовах, у яких інші плати зазнаватимуть труднощів. Ця материнська плата, обладнана компонентами військового рівня, вдосконаленим рішенням з живлення й повним набором варіантів охолодження, забезпечує найвищу продуктивність і непохитну стабільність в іграх.
Висока ефективність
Завдяки поліпшеному живленню й широким можливостям охолодження для новітніх процесорів AMD Ryzen, а також підтриманню швидшого зберігання й під'єднання, TUF GAMING B450M-PLUS II стане ідеальною основою для вашої наступної бойової установки з великою кількістю ядер.
Конденсатори TUF
Конденсатори власної розробки забезпечують на 20% більший температурний допуск і уп'ятеро більший термін експлуатації.
Комплексне керування вентилятором
TUF GAMING B450M-PLUS II має комплексні елементи керування вентиляторами, які можна налаштувати за допомогою утиліти Fan Xpert 2+ або відзначеного нагородами ASUS UEFI BIOS.
Підтримка M.2 32 Гбіт/с
Слот M.2 підтримує швидкість передавання даних до 32 Гбіт/с через смугу пропускання x4 PCI Express 3.0, що забезпечує швидше завантаження й час завантаження програм з ОС або накопичувачами застосунків.
USB 3.2 Gen 2
Численні порти USB підтримують ігрові установки з периферійними пристроями, включно з роз'ємом USB Type-A з можливістю швидкого під'єднання USB 3.2 Gen 2 для сумісних корпусів.
BIOS FlashBack
BIOS FlashBack — це найпростіший і найбезпечніший (UEFI) метод оновлення BIOS. Просто перетягніть (UEFI) файл BIOS на USB-накопичувач із файловою системою FAT32, вставте його в порт USB BIOS FlashBack і натисніть кнопку. Оновлення можуть виконуватися навіть без встановленої пам'яті або процесора.
AURA SYNC
Добре налагоджена система заслуговує на відповідну естетику. ASUS Aura пропонує повне керування освітленням RGB з безліччю функційних настроювань для вбудованих світлодіодів RGB, а також смуги, під'єднаної до вбудованого роз'єму RGB. І все це можна синхронізувати з щораз більшим портфелем устаткування, що підтримує Aura.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Bristol (Excavator);Zen;Zen+;Zen2 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Два |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Два;1 v Три |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887/897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 Socket 3;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DVI;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4400 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B450 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 7 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0/2.0 x16;1 x PCI-E 2.0 x1;1 x PCI-E 2.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | Ami;UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 4 533 ₴







