сокет - З вбудованним процесором, чіпсет - SOC, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 8 ГБ, швидкість LAN - 1 Гбіт/с, D-Sub (VGA), HDMI, внутрішні - 2 x M.2, 1 x TPM, 2 x Sata 6.0 Gb/s, Mini ITX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.1 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887-VD2 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 170 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x TPM;2 x M.2;2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Зовнішні порти | 1 x VGA;2 x USB 3.1;1 x RJ45;2 x USB 2.0;2 x PS/2;1 x COM;1 x HDMI;Audio |
| Колодки | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.1 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 4-pin 12В |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 2 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Модель вбудованої графіки | Intel HD Graphics |
| Модель чіпсета | SOC |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Intel Celeron J4005 SoC |
| Слоти розширення | 1 x M.2 |
| Сокет | з вбудованним процесором |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | Ami;UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz;2400 MHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 031 ₴






