rong>Кулер для процесора Xilence A404T Performance C (XC040)
Кулер A404T AMD з серії Перформанс C, призначений для потужних багатоядерних процесорів. Кулер виконаний в класичному баштовому дизайні, оснащений дуже потужними тепловими трубками і інноваційним розташуванням алюмінієвих ребер.
Дана конструкція сприяє більш легкому проходженню повітря через алюмінієві ребра, тим самим підтримуючи швидкість обертання 92 мм вентилятора на низьких оборотах. Прямий контакт між мідними трубками і процесором забезпечує рівномірну і ефективну передачу тепла.
Особливості:
Тихий і продуктивний 92 мм-вентилятор
Чотири 6 мм мідні трубки забезпечують максимальний тепловідвід
Дизайн алюмінієвих ребер забезпечує ефективне охолодження процесора і всіх прилеглих компонентів
Невеликий виступ вентилятора у верхній і нижній частині алюмінієвих ребер, дозволить уникнути нагрівання даних частин
Сумісний з усіма стандартними роз'ємами AMD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 125 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Під сокет | AM4;FM2;FM2+;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 21.8 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 847 ₴



