tify">Останній кулер для процесорів, доданий до сімейства GameMax, новий Gamma 300 Rainbow ARGB, сумісний з Intel і AMD, цей невеликий компактний кулер забезпечує ідеальний баланс між зовнішнім виглядом і функційністю.
Gamma 300 — це продуктивність, завдяки п'ятьом тепловим трубкам, що використовують технологію прямого контакту. Він містить унікально розроблений 120-мм вентилятор, що забезпечує надзвичайну ефективність охолодження. Він не тільки забезпечує максимальну продуктивність, але й вентилятор, що має стильний вигляд.
Просте керування системою освітлення ARGB за допомогою контролера або програмного забезпечення RGB під час під'єднання до сумісної материнської плати (наприклад, ASUS Aura).
Оптимізований монтажний комплект із поліпшеною задньою панеллю й затискачами спрощує встановлення та підвищує довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 640 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.64 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 135 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1900 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58.8 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;1200;AM4;FM2;FM2+;1150;1155;1156;1366;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір (загальний) | 125 х 125 х 85 мм |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.22 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.18 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 941 ₴







